اعتبار شرکت ماشین سازی استیل غرب آسیا

این مجموعه با بهره گیری از سالها تجربه و تلاش هدفمهند، در صنعت ماشین آلات بسته بندی، در حال حاضر به عنوان مقام اول کشور در زمینه تکنولوژی های مربوط به دستگاههای بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) شناخته شده است. همچنین با توجه به همین موضوع و به جهت سطح کیفیت بالا و طراحی ماشین آلات خود بر اساس آخرین فناوری های روز دنیا، از طرف نهادهای مربوطه کشور، به عنوان تنها شرکت دانش بنیان در این حوزه انتخاب شده و مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می باشیم.
ماشین سازی استیل غرب آسیا، در حال حاضر، به عنوان یکی از مدعیان در عرصه بین الملی می باشد که هم اکنون، تولیدات این شرکت به دلیل داشتن کیفیت و استانداردهای لازمه، به کشورهای آسیایی و برخی از کشورهای اروپایی صادر می گردد.
محصولات ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد. مهر تایید این موضوع، عملکرد ما در سالیان گذشته و حال حاضر، می باشد که یکی از برتری های ما محسوب می گردد.
این مجموعه در حال حاضر توانسته، رنج وسیعی از دستگاهها و آپشن های مربوط به ماشین آلات بسته بندی تری سیلر را طراحی و پس از ساخت به بازار عرض نماید.
مهمترین موضوع در کار ما، طراحی و ساخت ماشین آلات ما بر اساس کیفیت های لازمه و استفاده از قطعات مرغوب در دستگاه ها می باشد.

دلیل انتخاب این شرکت
ساختار واحد طراحی و ساخت ماشین آلات و در کنار آن کارشناسانی که به دنبال راهنمایی درست مشتریان هستند از جمله دلایل مهم در انتخاب این شرکت می باشد.
پیشتازی در زمینه ارائه تکنولوژی های موردنیاز در زمینه دستگاههای بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) و تجربیات ارزشمند ما در این صنعت، این شرکت را به عنوان طراح و سازنده برتر این تیپ از دستگاهها در کشور و یکی از مدعیان در بازارهای بین المللی، تبدیل کرده است.
این مجموعه می تواند به درستی به نیازهای مشتریان در این زمینه تکنولوژی های مربوط به این دستگاهها پاسخ دهد.
هدف ما ارائه یک دستگاه، به تنهایی نمی باشد، زیرا می بایست یک دستگاه همراه با علم و تکنولوژی های مورد نیاز آن به مشتری ارائه شود.
با توجه به این، استیل غرب آسیا توانسته به عنوان تنها شرکت دانش بنیان در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاههای بسته بندی تری سیلر، از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شناسایی و به دلیل نیاز تولیدکنندگان کشور به محصولات این شرکت، مورد حمایت این نهاد محترم قرار گرفته است.
کیفیت محصولات این شرکت در حدی می باشد که توانسته در بازارهای بین المللی فعال و ماشین آلات خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر نماید.
سیاست کارشناسان این شرکت، شناسایی دقیق نیازهای مشتری، راهنمایی و ارائه راه حل های مربوطه و در نهایت معرفی محصولات می باشد. زیرا اطلاعات مفید باعث موفقیت مشتری در انتخاب صحیح دستگاه و موفقیت او در خرید می گردد.

چه شرکت هایی، ماشین آلات بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) ساخت استیل غرب آسیا را جهت خرید و تولید خود انتخاب می نمایید:

• شرکت هایی که در جستجوی برند برتر این نوع از ماشین آلات در کشور هستند.
• شرکت هایی که زیبایی بسته بندی برای آنها بسیار بسیار مهم می باشد و می خواهند پس از خرید و استفاده از دستگاه، کسب و کارشان رونق بیشتری گرفته و در بازاریابی محصول خود دارای تفاوت های ویژه و منحصربفردی در مقایسه با رقبای خود باشند.
• شرکت هایی که می خواهند در رابطه با استفاده از ماشین آلات شرکت ماشین سازی استیل غرب آسیا در سطح اعتبار بالاتری در سازمانهای داخل کشور قرار گیرند.
• شرکت هایی که به دنبال دستگاهی با ضریب فنی و مهندسی بالا و به اصطلاح غیر بازاری هستند.
• افرادی که به دنبال بسته بندی با روش MAP بصورت کاملا دقیق می باشند و در جستجوی مرجعی قوی، معتبر، موردتایید دانشگاههای کشور و نهادهای مربوطه می باشند.
• مجموعه هایی که به دنبال سطح کیفیت بالا و قطعات مرغوب در دستگاه هستند.
• آنهایی که به دنبال دستگاهی با تکنولوژی روز می باشند و دستگاهها و تجهیزات جانبی جهت بسته بندی اتوماتیک با دخالت کارگری کمتر در زمان کار و بهداشت بالای محصول در زمان بسته بندی برای آنها حائز اهمیت می باشد.
• آنهایی که به دنبال شرکتی نوآور و خلاق در جهت ایجاد تکنولوژی روز بر روی ماشین آلات خود، جهت خدمت رسانی بهتر به مجموعه های تولیدی می باشند و تلاش می کند تا دستیابی آنها به این امکانات با قیمت بسیار پایین تر نسبت به نمونه های اروپایی فراهم گردد.
• مدیرانی که جهت انتخاب درست دستگاه و چگونگی انجام کار، پس از خرید آن به مشاوره های صنایع غذایی و مشاوره های فنی و مهندسی با سطح علمی بالا نیاز دارند.
• مدیرانی که گارانتی به موقع و خدمات پس از فروش بدون عذر و بهانه، برای آنها از سطح اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

انتخاب استیل غرب آسیا (مساوی است با)
• انتخاب برند برتر
• انتخاب تکنولوژی
• انتخاب کیفیت
• انتخاب رونق کسب و کار

تمامی حقوق وب سایت متعلق به استیل غرب آسیا - کپی رایت 2023 | طراحی سایت با واحد انفورماتیک ماشین سازی استیل غرب آسیا
Tellephone
0